Odbojka

Jahorina igrala, Bimal-Jedinstvo se igralo!

U okviru 8. kola Premijer lige za odbojkašice, Bimal-Jedinstvo potopilo Jahorinu i zadržalo perfektan niz.

Aktuelne prvakinje gostovale na Palama i duel protiv domaćeg rivala, nakon igre kroz tri seta, riješile u svoju korist.

Nastavak potjere za besprijekornim nizom odlično počeo od samog uvoda. Odlučno riješene za neumoljiv trijumf, prvi set gošće prisvajaju rezultatom 21:25. Ispostaviće se najsnažniji otpor Jahorine.

Kako je vrijeme odmicalo, Bimal-Jedinstvo sve superiornije, Jahorina bezidejna u polju, gošće silovite, drugi set ubjedljivo 13:25.

Završni čin, epizoda formalnosti. Vrijeme je pritcalo, poeni se nizali, pretežno na kontu Brčanki. Do okončanja susreta, u trećoj etapi svega 10 poena za Jahorinu.

Bimal-Jedinstvo nakon 8 odigranih mečeva, na svom kontu imati perfektnih 8 pobjeda. Stručni trio Pezerović-Ristić-Mitrović srećno trlja ruke, titula sve bliže ostanku u gradu odbojke.