Fudbal

Spektakl u Modriči, Kojići noćna mora Jedinstva!

Fudbaleri Alfa Modriče i Jedinstva odigrali spektakularan meč sa čak osam viđenih pogodaka na susretu. Domaći torpedovali gol Brčaka koji se nalaze u seriji od četiri vezana poraza.

Fudbaleri Jedinstva, rezultatom 6:2 doživjeli težak poraz u okviru 14. kola m:tel Prve lgie Republike Srpske.

Rapsodija pogodaka i lijepih poteza viđena već od samog starta. Domaći stigli u vođstvo već u 7. minutu preko Kostadinovića. Kratko su se domaći radovali, Kesić je u 13. minutu vratio stvari na početak.

Nemanja Kojić, pet minuta nakon toga šalje loptu iza Dagojinih leđa, 18 minuta igre u kojima su viđena tri pogotka, jedan od najboljih mečeva kompletnog izdanja prve lige za ovu sezon. Jedinstvo je dobro izgledalo u prvom dijelu igre, nadigrala su se Brčaci protiv raspoloženog sastava Alfa Modriče. Ofanzivan pristup urodio je plodom i u 27. minutu. Strijelac za Jedinstvo ponovo je bio Edin Kesić. Mladi napadač bio je nasvjetlija tačka Jedinstva na današnjem susretu.

Signalizirali su domaći nedozovljenu poziciju, arbitar Jevtić je pokazao na centar, ponovo egal susret. Nažalost po Jedinstvo, nisu uspjeli da odole naletima domaćih do okončanja prvih 45 minuta igre. Momko Kojić, u poslednjem minutu prvog dijela ponovo dovodi Modriču do rezultatske prednosti.

U nastavku susreta, domaći su držali konce igre u svojim rukama. Jedinstvo u blagom padu kako je meč odmicao. Domaći su sačekali svoje prilike i u razmaku od samo 4 minuta, postigli čak tri pogotka i potpuno demolirali brčanski sastav.

Prezime Kojić nikako nije ležalo fudbalerima Jedinstva. nemanja kojić vezao je hat-trick na današnjem susretu, pogocima u 77. i 81. minutu. U razmaku između ta dva pogtoka, u listu strijelaca upisao se i Aleksandar Demonjić.

Fudbaleri Jedinstva sada se nalaze na pretposlednjem mjestu prvoligaškog karavana. Četiri vezana poraza pokvarili su sliku nakon serije pozitivnih rezultata.

U poslednjem kolu, završni meč prvog dijela sezone, na svom terernu, Jedinstvo ce odigrati protiv Drine iz Zvornika. Meč je na rasproedu u narednu subotu.