Fudbal

Nakon trijumfa u Živinicama, MNK Klanac dočekuje Bosnu Kompred (VIDEO)

Nakon gostujuće pobjede protiv ekipe Bašigovaca, fudbaleri MNK Klanca, u subotu od 17:00 časova, dočekuju lidera na tabeli, ekipu Bosne Kompred iz Tuzle. U najavi meč sezone za brčanski tim..

Brčaci su protekli susret 8. kola protiv ekipe Bašigovaca apsolvirali na najbolji mogući način. Uprkos vođtvu domaćina 2:0, gosti su uspjeli preokrenuti rezultat na 2:4 i stići do petog ovosezonskog trijumfa. Najprije je Hasanović smanjio vođstvo domaćina na 2:1. Odličan nastup Klanca u nastavku, krunisao je Mehmedović sa dva uzastopna pogotka koji su donijeli rezultatski preokret. Tačku na i u rezultatskom smislu postavio je Bajrić Evel, golom u poslednjem minutu susreta.

Ekipa MNK Klanca nakon ovog kola, zauzima treću poziciju na prvenstvenoj tabeli. 8 manje od lidera, ujedno i narednog rivala. Meč MNK Klanca i Bosne Kompred u najavi obećava fudbalski spektakl u dvorani Ekonomske škole.

Posle šest utakmica u nizu bez poraza pred nama je možda najbitnija utakmica u sezoni, gdje pobjedom ostajemo u igri za…

Posted by MNK Klanac Brčko on Utorak, 11. Februar 2020.