Atletika

Crossovci trčali šestu međunarodnu trku u Vlasenici

Nedeljni dan u Vlasenici ponudio plejadu mladih atletičara. Šestu po redu trku, trčali i atletičari Atletskog kluba Cross.

“Šesta trka kroz Vlasenicu” , naziv je međunarodne trke koja već postaje tradicija u sviejtu atletike. Nedeljno popodne iznjedrilo nove osvajače medalja koji svoje atletsko umijeće dokazuju predstavljajući Atletski klub Cross iz Brčkog.

U disciplini sprinta na 300 metara, Danijela Perić ostavile je konkruenciju iza sebe i osvojila jednu, od jučerašnje dvije, zlatne medalje.

Najviše postolje, juče u Vlasenici, nakon trčanja an 3 000 metara, zauzela je i Milka Kojić. Dame su juče bile dominantnije.

Armin Begović, odlično je istrčao trku na 2 000 metara i u svojoj konkruenciji zauzeo treću poziciju, čime je kompletiran jučerašnji repertorar medalja za Crossovce.